FORGOT YOUR DETAILS?

STROP TERIVA PANEL

SPRAWDŹ GDZIE KUPISZ STROP W SWOJEJ OKOLICY

PRODUCENCI, HURTOWNIE BUDOWLANE, DYSTRYBUTORZY

 

STROP TERIVA PANEL DOSTĘPNY JEST W CAŁEJ POLSCE. ZNAJDŹ NA MAPIE NAJBLIŻSZY PUNKT, W KTÓRYM GO ZAKUPISZ.

Kliknij na wybrany punkt na mapie, by wyświetlić dane teleadresowe firmy, w której zakupisz strop Teriva Panel. W każdym punkcie handlowcy doradzą Państwu w kluczowej kwestii Waszej inwestycji, jaką jest strop.

Na bazie naszego doświadczenia doradzą, jak zmniejszyć koszty inwestycji i przyspieszyć czas jej realizacji, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych już bezpośrednio na budowie.

Do stropu podchodzimy kompleksowo. Nie tylko sprzedajemy Państwu doskonałej jakości produkt, ale odpowiadamy za cały proces - od jego produkcji, przez transport do montażu przez nasze wykwalifikowane ekipy.

POKAZOWY MONTAŻ STROPU

MONTAŻ NOWEJ ODSŁONY STROPU TERIVA - TERIVA PANEL JEST BARDZO SZYBKI I PROSTY. WYSTARCZY LEKKI DŹWIG HDS, KTÓRY PRZYWOZI NA BUDOWĘ WSZYSTKIE MATERIAŁY BUDOWLANE, W TYM RÓWNIEŻ ELEMENTY STROPOWE.

CHCEMY ABY PAŃSTWO PRZEKONALI SIĘ, JAK SPRAWNIE MONTUJE SIĘ NOWĄ TERIVĘ PANEL, DLATEGO W DNIACH 26 i 27 CZERWCA ORAZ 10 PAŹDZIERNIKA NA INWESTYCJACH DEWELOPERSKIEJ W PODPOZNAŃSKIM DOPIEWCU I DOPIEWIE ZORGANIZOWALIŚMY POKAZOWY MONTAŻ STROPU DLA WYKONAWCÓW, PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW.

FREKWENCJA DOPISAŁA, CO ŚWIADCZY O BARDZO DUŻYM ZAINTERESOWANIU PRODUKTEM NA RYNKU. ROZMOWY Z WYKONAWCAMI, INWESTORAMI ORAZ PROJEKTANTAMI PODCZAS POKAZU POTWIERDZIŁY, ŻE STROP TERIVA PANEL DOSKONALE PRZYJMIE SIĘ NA POLSKIM RYNKU.

PREZENTUJEMY FILM ORAZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POKAZOWEGO MONTAŻU STROPU TERIVA PANEL - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁEM.

TOP