FORGOT YOUR DETAILS?

STROP TERIVA PANEL

POZNAJ KLUCZOWE ZALETY NOWEJ ODSŁONY STROPU TERIVA

SZYBKI MONTAŻ

 

2 GODZINY / 100 METRÓW STROPU

TERMOIZOLACYJNE PUSTAKI SĄ JUŻ ROZŁOŻONE NA BELKACH. MONTAŻ GOTOWYCH PANELI ODBYWA SIĘ SZYBKO I SPRAWNIE ZA POMOCĄ LEKKIEGO DŹWIGU HDS.

NIŻSZE KOSZTY

 

KOSZT ZBLIŻONY DO KLASYCZNEJ TERIVY

KOSZT ZAKUPU STROPU TERIVA PANEL JEST ZBLIŻONY DO ZAKUPU BELEK ORAZ PUSTAKÓW KLASYCZNEJ TERIVY 4.0. JEDNAK DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCI STALI, NADBETONU I PRZEDE WSZYSTKIM ROBOCIZNY, CAŁOŚCIOWY KOSZT WYKONANIA STROPU JEST ZNACZNIE MNIEJSZY.

OSZCZĘDNOŚĆ NA NADBETONIE

 

AŻ 40% MNIEJ / STROP

PANEL STROPU TERIVA MA WYSOKOŚĆ 12 CM. UZUPEŁNIAMY GO NADBETONEM DO WYSOKOŚCI KONSTRUKCYJNEJ 16, 18 I 20 CM. PRZY WYSOKOŚCI 16 CM OSZCZĘDZAMY AŻ 40% BETONU UZUPEŁNIAJĄCEGO.

MNIEJSZA ILOŚĆ STEMPLI

 

DO 4 METRÓW NIE WYMAGA STEMPLOWANIA

STROP TERIVA PANEL DO ROZPIĘTOŚCI 4 METRÓW NIE WYMAGA STEMPLOWANIA. W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH WYSTARCZY STEMPLOWANIE TYLKO W POŁOWIE ROZPIĘTOŚCI.

DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ

23% LEPSZA / OD TERIVY 4.0

IZOLACJA AKUSTYCZNA LEPSZA AŻ O 23% W STOSUNKU DO TERIVY 4.0. TAK DOBRY EFEKT UZYSKANO PONIEWAŻ NIE MA PUSTEK POWIETRZNYCH W PUSTAKACH STROPOWYCH. PANEL W CAŁOŚCI WYPEŁNIONY JEST KERAMZYTOBETONEM.

RÓWNA POWIERZCHNIA DOLNA

 

WYSTARCZY LEKKA ZAPRAWA I SUFIT GOTOWY

DOLNA POWIERZCHNIA STROPU JEST JEDNOLITA I RÓWNA. PONADTO PODWIESZENIE RÓŻNEGO RODZAJU ELEMENTÓW, NAWET CIĘŻKICH W DOWOLNYM MIEJSCU STROPU JUŻ NIE BĘDZIE STANOWIŁO ŻADNEGO PROBLEMU.

MOŻLIWOŚĆ UKRYCIA INSTALACJI

UKRYCIE NP. REKUPERACJI W STROPIE JEST MOŻLIWE

DZIĘKI ELIMINACJI PUSTAKÓW, W PANELU STROPOWYM MOŻNA UKRYĆ INSTALACJE - NA PRZYKŁAD REKUPERACJĘ POPRZEZ ŁATWE USUNIĘCIE BETONU LEKKIEGO Z PANELU.

POKAZOWY MONTAŻ STROPU

MONTAŻ NOWEJ ODSŁONY STROPU TERIVA - TERIVA PANEL JEST BARDZO SZYBKI I PROSTY. WYSTARCZY LEKKI DŹWIG HDS, KTÓRY PRZYWOZI NA BUDOWĘ WSZYSTKIE MATERIAŁY BUDOWLANE, W TYM RÓWNIEŻ ELEMENTY STROPOWE.

CHCEMY ABY PAŃSTWO PRZEKONALI SIĘ, JAK SPRAWNIE MONTUJE SIĘ NOWĄ TERIVĘ PANEL, DLATEGO W DNIACH 26 i 27 CZERWCA ORAZ 10 PAŹDZIERNIKA NA INWESTYCJACH DEWELOPERSKIEJ W PODPOZNAŃSKIM DOPIEWCU I DOPIEWIE ZORGANIZOWALIŚMY POKAZOWY MONTAŻ STROPU DLA WYKONAWCÓW, PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW.

FREKWENCJA DOPISAŁA, CO ŚWIADCZY O BARDZO DUŻYM ZAINTERESOWANIU PRODUKTEM NA RYNKU. ROZMOWY Z WYKONAWCAMI, INWESTORAMI ORAZ PROJEKTANTAMI PODCZAS POKAZU POTWIERDZIŁY, ŻE STROP TERIVA PANEL DOSKONALE PRZYJMIE SIĘ NA POLSKIM RYNKU.

PREZENTUJEMY FILM ORAZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POKAZOWEGO MONTAŻU STROPU TERIVA PANEL - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁEM.

TOP